Wypożyczalnia stołów i krzeseł

Planujesz organizację imprezy na dużą skalę w Krakowie, Katowicach bądź okolicach? W przypadku tego rodzaju uroczystości obowiązek zapewnienia wyposażenia zazwyczaj leży po stronie obiektu, który został opłacony. Jeśli jednak zdecydowałeś się na wynajem hali namiotowej, masz możliwość aranżacji idealnej przestrzeni od podstaw. To wspaniała okazja do przygotowania jej zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i dopracowania każdego detalu. Namioty eventowe dają zdecydowanie większe pole manewru w kwestii organizacji przestrzennej, co przekłada się na unikatowy charakter imprezy. Oczywiście nie oznacza to, że musisz martwić się kwestią wyposażenia. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą, która dysponuje szerokim przekrojem mebli dopasowanych do najróżniejszych okazji.

Organizując swoją imprezę, bez wątpienia chcesz, aby wszystko było perfekcyjnie zaplanowane. W przypadku weselnych aranżacji szczególnie istotne jest rozmieszczenie gości. Korzystając z usług naszej wypożyczalni, masz okazję wykorzystania mebli, które pozwolą Ci zaaranżować salę w najróżniejszych konfiguracjach. Prowadzimy wynajem okrągłych stołów na wesele, ale oferujemy również te o kształcie prostokąta – w najróżniejszych wymiarach. Te pierwsze możesz połączyć w jeden długi ciąg lub rozmieścić po sali równolegle czy prostopadle. Nie są to ciężkie meble – z łatwością można przenosić je z miejsca na miejsce.

Stoły

- prostokątne o wymiarach 205 x 82 cm - 10 szt. 

- cateringowe o wymiarach 180 x 74 cm - 10 szt.

- okrągłe o średnicy 180 cm, 10 do 14 osób - 10 szt.

 

Krzesła

- cateringowe - 60 szt.

- tapicerowane - 200 szt.

 

Wynajmij stoły i krzesła już dziś! 

Dostępne w naszej wypożyczalni stoły okrągłe to propozycja dla osób, którym marzy się gustowna impreza o integracyjnym charakterze. Tego rodzaju wyposażenie pozwala na większą interakcję między gośćmi i posadzenie ich w taki sposób, aby mogli z łatwością obserwować salę. Naszym Klientom oferujemy stoły okrągłe o najróżniejszych średnicach. Dzięki temu organizacja przestrzeni może być w stu procentach dostosowana do osobistych preferencji. Wszystkie meble są utrzymane w znakomitym stanie – nie posiadają żadnych ubytków, dzięki czemu prezentują się estetycznie i elegancko. Jednocześnie wykazują dużą wytrzymałość nawet w przypadku sporego obciążenia.

Planując duży event, należy pomyśleć również o krzesłach. Korzystając z usług naszej wypożyczalni, idealnie zestawisz je ze stołami, tworząc gustowne połączenie. Jako wypożyczalnia krzeseł i stołów oferujemy szeroki przekrój produktów w atrakcyjnych cenach.