Wynajem scen

Nasza usługa, jaką stanowi wynajem podestów scenicznych, to integralny element każdego koncertu czy festynu. Niezależnie od tego, czy organizatorem imprezy jest miasto, czy też niezależny podmiot, zazwyczaj nie dysponuje on stosownym wyposażeniem, aby postawić scenę.

Wynajem sceny mobilnej

Nasze podesty sceniczne mogą zostać ustawione wewnątrz. To najlepsze rozwiązanie w miejscach, które nie posiadają stałej sceny, a w związku z planowanym eventem potrzebują jej szybkiego montażu. Dzięki swojej specyfice tego rodzaju wyposażenie może zostać zamontowane w spełniającym odpowiednie warunki przestrzenne pomieszczeniu w zaledwie kilka godzin. Równie łatwo można taki podest zdemontować. Nasze sceny doskonale sprawdzą się również w przypadku eventów plenerowych. Na życzenie Klienta umieszczamy na niej odpowiednie zadaszenie, które chroni artystów, techników i sprzęt w przypadku pogorszenia się pogody. Oferowane przez nas wyposażenie jest trwałe i sprawdzone pod względem technicznym. Dzięki temu organizator imprezy może mieć pewność, że spełnia ono wszystkie standardy bezpieczeństwa.

Wypożyczalnia działa na terenie Śląska i Małopolski. Obsługujemy Klientów indywidualnych i biznesowych na terenie Katowic i Krakowa, jak również tych z innych miejscowości w granicach obu regionów. Rozbudowany asortyment pozwala nam dostarczać kompleksową obsługę zaopatrzeniową przy okazji imprez o różnym charakterze – od rodzinnych po masowe.