Wyposażenie

Chcesz zorganizować jubileuszową imprezę w terenie? A może jesteś odpowiedzialny za logistykę dużego eventu? Nasze namioty sprawdzą się w wielu sytuacjach – począwszy od targów po festyny i festiwale. Oczywiście, wypożyczając tego rodzaju halę, trzeba zadbać również o to, co znajdzie się w środku. Bez obaw – o tym również pomyśleliśmy, dlatego oferujemy usługi wypożyczalni mebli na imprezy w Katowicach i innych miejscowościach znajdujących się na Śląsku. Nasza firma oferuje kompleksowe wyposażenie, różniące się w zależności od charakteru imprezy i pożądanej stylistyki. Wszystkie nasze meble i innego rodzaju elementy są dostępne w idealnym stanie i gwarantują komfort uczestnikom imprezy. Pomożemy Ci stworzyć pożądany efekt, udostępniając najwyższej jakości sprzęt.

Przygotowując namiot ślubny, trzeba zadbać oczywiście o stół, na którym serwowane będą kolejne dania, a także o krzesła, by każdy mógł wygodnie usiąść. Jest jednak jeszcze jeden element, bez którego tego rodzaju impreza nie może się odbyć. Mowa o oczywiście o parkiecie, na którym goście weselni będą mogli tańczyć do białego rana. Musi on nie tylko prezentować się efektownie, ale również gwarantować sporą wytrzymałość. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednią podłogę i zamontujemy ją na profilach aluminiowych gwarantujących stabilność.

Naszym klientom zapewniamy całe wyposażenie potrzebne do zorganizowania imprezy, łącznie z transportem, montażem i demontażem sprzętu.

 

Posiadamy: 

Komplety biesiadne

- stół i 2 ławki dla 8 dorosłych osób, posiadamy 80 kompletów

View the embedded image gallery online at:
http://www.namiotyzpawlowic.pl/wyposazenie#sigFreeIdd170009469
 

Stoły

- prostokątne o wymiarach 205 x 82 cm - 10 szt. 

- cateringowe o wymiarach 180 x 74 cm - 10 szt.

- okrągłe o średnicy 180 cm, 10 do 14 osób - 10 szt.

View the embedded image gallery online at:
http://www.namiotyzpawlowic.pl/wyposazenie#sigFreeIdd698edc087
 

Krzesła

- tapicerowane - 200 szt.

- cateringowe - 60 szt.

View the embedded image gallery online at:
http://www.namiotyzpawlowic.pl/wyposazenie#sigFreeIdd6f9a48024
 

Podesty sceniczne

- o wymiarach 200 x 100 cm, profesjonalne z firmy Austage, wysokość nóg od 20 do 140 cm - 40 szt.

View the embedded image gallery online at:
http://www.namiotyzpawlowic.pl/wyposazenie#sigFreeId947a26b818
 

Podłoga

- z desek  w kolorze złotego dębu, montowana na profilach aluminiowych, Podłogi mają szerokość od 4 do 10m i wykorzystywane są głównie w namiotach lub jako wolnostojące podesty do tańca.

View the embedded image gallery online at:
http://www.namiotyzpawlowic.pl/wyposazenie#sigFreeIda17234f402
 

Nagrzewnice

- olejowe firmy Master, nagrzewnice gazowe

View the embedded image gallery online at:
http://www.namiotyzpawlowic.pl/wyposazenie#sigFreeId354a94e1af
 

Oświetlenie i nagłośnienie

View the embedded image gallery online at:
http://www.namiotyzpawlowic.pl/wyposazenie#sigFreeIdde3c3784ce
 

Posiadamy sceny o wymiarach 6 x 8 m i 6 x 4 m

  

 

Wypożyczalnia Mebli

Gustowne wyposażenie to kolejny element warunkujący sukces imprezy. W ofercie wypożyczalni znajdziesz szeroki przekrój mebli, umożliwiający stworzenie pięknych odświętnych aranżacji z uwzględnieniem nawet dużej ilości gości. Oprócz stołów prostokątnych i okrągłych oferujemy również krzesła – zwyczajne i tapicerowane, w zależności od życzenia Klienta. Pomogą Ci one stworzyć wspaniały wystrój, który pięknie będzie prezentował się na zdjęciach. Obawiasz się, że goście zgromadzeni w namiocie mogą narzekać na zimno? Z naszą firmą zorganizujesz uroczystość nawet w najchłodniejszy dzień. Wystarczy wypożyczyć nagrzewnice, które gwarantują przyjemną temperaturę, a przy tym są całkowicie bezpieczne i prezentują się niezwykle efektownie. Tego rodzaju wyposażenie coraz częściej pojawia się w polskich ogródkach restauracyjnych i barowych – skorzystaj z niego również przy okazji swojej uroczystości.

Zapraszamy do współpracy organizatorów imprez z Katowic i całej aglomeracji śląskiej, a także wszystkich innych zainteresowanych naszą ofertą. Oprócz samych namiotów, wyposażenia, mebli, ław czy nagrzewnic, oferujemy również zestawy do nagłośnienia i oświetlenia, idealne na wszelkiego rodzaju koncerty i nie tylko. Nasz sprzęt umożliwi stworzenie klimatycznego nastroju za pośrednictwem różnobarwnych świateł, a przy tym pozwoli operować dźwiękiem – czy to na występie kapeli weselnej czy festiwalowego zespołu. Masz wątpliwości co do oferty? Zapraszamy do kontaktu z wypożyczalnią – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.